Informatie Adviseur Applicaties
Company profile
Voor een semi-overheid organisatie in regio Limburg zijn wij op zoek naar een Informatie Adviseur Applicaties. Het gaat om een maatschappelijke organisatie met ruim duizend medewerkers en meerdere locaties.
Als Informatie Adviseur Applicaties kom je te werken in het I&A team. Dit team maakt momenteel een grote verandering door. Van de oude beheersorganisatie willen zij zich ontwikkelen tot een professionele Informatisering afdeling waar men veel meer een regierol vervult en rollen anders en functioneler worden neergezet.
De organisatie is op zoek naar iemand die zich thuis voelt in een spilrol waar je fungeert als schakel tussen business en applicaties. Het maken van de vertaalslag tussen wensen, behoeften en processen richting de doorontwikkeling van bestaande applicaties.
Je wordt Adviseur op het deelgebied dat zich richt op de ondersteunende processen en bijbehorende applicaties. Denk aan processen als finance, HR en business control.
Job description
- Je bent een adviseur voor de business/gebruikers op het gebied van ondersteunende processen en bijbehorende applicaties, denk aan applicaties op het gebied van HR, finance en business control;
- Je levert een belangrijke bijdrage aan het doorontwikkelen van het applicatielandschap en het verder inrichten/organiseren van de functioneel beheer organisatie;
- Je slaat de brug tussen IT en informatiemanagement;
- Je maakt de vertaalslag tussen behoeften van de business richting mogelijkheden in de applicaties;
- Je brengt processen in kaart en denkt mee over procesoptimalisatie;
- Je begeleidt implementaties;
- Je schakelt met leveranciers;
- Je draagt zorg voor reguliere taken op het gebied van (functioneel) applicatiebeheer zoals het aanmaken van accounts en zorgdragen voor aanpassingen in systemen.
Requirements
- HBO werk- en denkniveau;
- Ervaring in een functie op het gebied van Informatisering en Applicaties: informatie adviseur, analyst, functioneel beheerder, applicatiebeheerder e.d;
- Ervaring in een spilrol waarbij je goed in staat bent de vertaalslag te maken tussen business en IT / applicaties;
- Je bent goed in staat om implementaties te begeleiden en een adviserende rol aan te nemen in de organisatie;
- Je bent communicatief en analytisch sterk.