Prowareness lanceert .Net trainingen

iSense Prowareness is al geruime tijd aanbieder van trainingen en workshops op het gebied van Agile en Scrum. Onlangs heeft iSense haar trainingsaanbod verrijkt met verschillende .Net trainingen. Tijdens deze trainingen worden verschillende specifieke aspecten van het .Net ontwikkelen behandeld. iSense Prowareness biedt op dit moment trainingen aan voor Microsoft Visual Studio 2010 en MCDP. Deze trainingen worden gegeven op het kantoor van iSense Prowareness door een officieel gecertificeerde trainer. Deze gerenommeerde trainer, Henri Kluijtmans, heeft een slagingspercentage van 80% (terwijl het gemiddelde in de markt op ongeveer 50% ligt). Lees verder voor meer informatie over de verschillende trainingen.


Microsoft Visual Studio 2010 introductie

Deze vijfdaagse opleiding biedt professionals inzicht in de mogelijkheden van Microsoft Visual Studio 2010. De eerste training start op 8 februari 2011 en is bedoeld als opstap voor de officiële certificering tot MCDP web developer 4.0. Na succesvolle afronding van de training zijn de deelnemers is staat webapplicaties te ontwikkelen met behulp van Microsoft Visual Studio 2010. Voor deze opleiding wordt gebruik gemaakt van officieel Microsoft studiemateriaal.

Klik hier voor meer informatie over de training 'Microsoft Visual Studio 2010 introductie' en om u direct in te schrijven.


MCPD Web Developer 4.0

Na het volgen van deze training zijn deelnemers is staat om middels Microsoft Visual Studio en het Microsoft .NET framework webapplicaties te implementeren, bouwen en optimaliseren. Het behalen van een Microsoft certificaat vormt het bewijs van aantoonbare ervaring en kennis met het gebruik van Microsoft producten en oplossingen. Het behaalde certificaat biedt tevens toegang tot exclusieve Microsoft Certified Professional (MCP) middelen en voordelen, zoals een uitgebreid, wereldwijd netwerk van MCP.

Klik hier voor meer informatie over de training 'MCPD Web Developer 4.0'. en om u direct in te schrijven.


MCPD Windows Developer 4.0

De opleiding MCPD Windows Developer 4.0 is een 12 dagen durende training verdeeld over 12 weken. De training start op 6 januari 2011 en de laaste sessie vindt plaats op 24 maart 2011. Deelnemers zijn na deze .Net training in bezit van het officiële Microsoft certificaat en in staat om met succes windowsapplicaties middels Microsoft Visual Studio en het Microsoft .NET framework te implementeren, te bouwen en te optimaliseren

Klik hier voor meer informatie over de training 'MCPD Windows Developer 4.0'. en om u direct in te schrijven